Penzion
Chcete prožít bezstarostnou dovolenou v krásné přírodě Českého Středohoří
Zveme Vás k nám do našeho penzionu Hájenka ve Slavětíně

 

Penzion je součástí rodinné farmy s chovem mnoha druhů zvířat a jeho hosté se můžou blíže seznámit s jejím chodem.
V  agropenzionu Hájenka je šest pokojů s vlastním sociálním zařízením, celkem 20ti lůžky, společnou restaurací s možností polopenze, venkovním posezením a nově vybudovanou společenskou
místností s přímým vstupem do příjemného vinného sklípku. Hostům je v objektu k dispozici televize, chladnička a mikrovlnná trouba.

V  přilehlé parkové úpravě navazuje kuželkářská dráha a v dalším prostoru je ohniště s možností rožnění. V areálu je dětské hřiště s houpačkami a pískovištěm. Součástí celého areálu, který má celkovou výměru přes 1 hektar je ovocný sad, ve kterém je vodní plocha pro chov lovných ryb a osmnáct drah minigolfu. Pro milovníky cykloturistiky je k dispozici půjčovna jízdních kol.

Penzion je vhodný nejen pro rekreační pobyty, ale i pro školení firem a stmelování týmů firem, svatby a jiné soukromé oslavy, prodejní akce firem, akce obce a mikroregionu, den dětí apod.

Na zpevněných asfaltových plochách je vedle penzionu možnost parkování osobních vozidel. Celý prostor je uzavřen oplocením, je vybaven venkovním osvětlením a automatickou bránou pro příjezd do penzionu. Vlastní objekt je zajištěn bezpečnostním zařízením.